top of page
  • Isabell

Żegnajcie i… do zobaczenia na blogu!

Updated: Sep 7, 2021


To niesamowite... Rok wolontariatu już prawie minął, a wraz z kolejnym rozpocznie się nowy etap w moim życiu. To dobra okazja, aby pożegnać się w imieniu wszystkich wolontariuszek z czytelniczkami i czytelnikami naszego bloga. Ada, Ida i ja nie będziemy już jego administratorkami. Czas spędzony w PNWM był dla nas wszystkich wyzwaniem, ale przede wszystkim pozostanie miłym wspomnieniem. Nauczyłyśmy się czegoś na przyszłość i cieszyłyśmy się wspólnie spędzonymi chwilami.

A co dalej stanie się z blogiem? Plan jest taki, że pozostanie on w PNWM na stałe i będzie kontynuowany przez kolejne osoby, które pojawią się na wolontariacie. Przygotowałam dla nich szkolenie, które pomoże im swobodnie poruszać się na blogu i edytować go. Miejmy nadzieję, że przekażą oni bloga następnym i następnym pokoleniom wolontariuszek i wolontariuszy, którzy będą mieli okazję zostawić na nim swój ślad.

Co nas czeka w przyszłości? Ida jest już na stażu, a zaraz po nim rozpocznie studia. Ada stara się spełnić swoje marzenie o pracy w Europejskim Trybunale Sprawiedliwości. A ja na razie poczekam na swobodny rozwój wypadków, a od kwietnia mam nadzieję zacząć studiować informatykę lub inżynierię oprogramowania.

Jeszcze raz serdecznie Wam dziękuję Wam, drogie Czytelniczki i Czytelnicy, za wsparcie i miłe komentarze.

Życzę Wam wszystkim miłego dnia! Do widzenia!

bottom of page